افزایش سایز آلت تناسلی
28 آگوست

افزایش سایز آلت تناسلی

افزایش سایز آلت تناسلی

بسیاری از مردان خواهان افزایش سایز آلت تناسلی می باشند. همواره در طول دهه های گذشته مردانی بوده اند که تمایل داشتند 1 تا دو سانتی متر طول آلت تناسلی شان افزایش یابد. ولی بعد از امتحان کردن روش های مختلف و بی تاثیر بودن آنها، نا امید شده اند. در تبلیغات مختلف همواره روش های مختلفی برای افزایش طول آلت ارائه می شود. از جمله این تبلیغات می توان به قرص، کرم و دارو اشاره کرد که هیچ کدام تاثیر خوبی نداشته و حتی در بعضی موارد اثرات جانبی بدی به جای می گذارند.

در این مقاله قصد داریم در باره ی دو روش موثر در افزایش طول و سایز آلت که نتایج آن قابل قبول است، توضیحات لازم را ارائه دهیم. روش کشش مداوم و روش جراحی هر دو می توانند بر افزایش طول آلت تاثیر بگذارند.

روش کشش مداوم

روش کشش مداوم که به وسیله دست یا یک دستگاه انجام می گیرد، به افزایش طول و قطر آلت یا سایز آلت می تواند کمک کند. گرچه شواهد نشان داده که کشش می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد، ولی نتایج حاصله از این روش بسیار حداقل بوده و حتی گاهی این تغییرات موقتی می باشند.

کشش دستی

تمرینات کشش دستی به معنای استفاده از دست برای ماساژ بافت در طول آلت می باشد. این روش به منظور کشیدگی بافت و ایجاد پارگی های بسیار جزئی در طول بافت آلت می باشد. با ترمیم این پارگی ها احتمال دارد که بافت ترمیم شده در زیر آلت ظاهر آلت را بلند تر نشان دهد. همچنین برخی تمرینات ادعا دارند که قطر آلت را نیز می توانند افزایش دهند. مهم ترین نکته در این روش، ناامید نشدن و تمرینات پیوسته و مدارم است. گرچه تحقیقات در مورد دستگاه های تقویت آلت تناسلی صورت گرفته ولی هنوز تاثیر و کارکرد آنها مشخص نشده است.

مردانی که فکر می کنند آلت شان باریک تر از حد نرمال است، پزشک می تواند جراحی  برای افزودن چربی یا پیوند بافت را انجام دهد. دکتر کیوان رادخواه دارای فلوشیپ فوق تخصصی انکوارولوژی ، جراحی ترمیمی و جراح واریکوسل می باشد و با بهره گیری از روش های نوینی به افزایش طول آلت می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188591523 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

جراحی افزایش طول آلت تناسلی

دو روش پایه برای افزایش طول آلت تناسلی وجود دارد:

 • افزایش طول آلت . متداول ترین روش برای افزایش طول آلت جدا کردن رباطی است که آلت را به استخوان لگن وصل می کند. این مورد اجازه بالا بردن آلت را برای مقدار بیشتری (حدوداً 2 سانتی متر) فراهم می کند. به این طریق مقدار بیشتری از آلت در بیرون از بدن نمایان می شود. برای پیشگیری از اتصال دوباره رباط پاره شده، نیاز است که بیمار به مدت 6 ماه از وسیله های کششی مخصوص استفاده کند.
 • افزایش قطر آلت . مردانی که فکر می کنند آلت شان باریک تر از حد نرمال است، پزشک می تواند جراحی برای افزودن چربی یا پیوند بافت را انجام دهد.
افزایش سایز آلت تناسلی

افزایش سایز آلت تناسلی

همچنین از روش پروتز آلت نیز می توان برای افزایش طول آلت بهره برد.

منبع: https://www.webmd.com/men/guide/penis-enlargement-does-it-work#3

درباره نویسنده

4 thoughts on “افزایش سایز آلت تناسلی

 1. لل - آگوست 28, 2018 در 11:14 ق.ظ

  ببخشید ازدواج با مردی که آلتش در حالت نعوظ 7 سانتی متر است ایا در ارتباط جنسی مشکل ساز هست؟

  پاسخ
  • uroweb - آگوست 28, 2018 در 11:17 ق.ظ

   ۷ سانت مرز طبیعی است. ممکن است در جثه خاص، ارتباط با مشکل روبرو بشود.

   پاسخ
 2. ff - آگوست 28, 2018 در 11:16 ق.ظ

  پروتز ها اندازه دارن یا یه اندازن؟ اندازشون چه سایزه؟ بعد غیر این عمل روش های دیگه ای دارین؟ و قیمتشون؟

  پاسخ
  • uroweb - آگوست 28, 2018 در 11:17 ق.ظ

   پروتز محدودیت سایز نداره. بعد از عمل حداقل ۶ هفته دوره نقاهت دارد. پروتز انواع متفاوت دارد و مبلغ نیز بر اساس نوع از ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون متفاوت است

   پاسخ

پاسخ

پنج × سه =