جراحی زیبایی مردان :

گونه های جراحی زیبایی مردان متفاوت است در این میان راهکارهای تخصصی و کاملا پیشرفته برای تغییر سایز و ابعاد آلت تناسلی مردان وجود دارد این قادامات از سوی پزشک متخصص و متبحی انجام می شود و برای پیشبرد ان نهایت ظرافت و دقت لازم است تا هیچ نوع عوارضی بیمار را تهدید نکند . امروزه اندازه آلت تناسلی یک دغدغه برای بسیاری از مردان شده است تعداد زیادی از این آقایان به دلیل سایز کم و کوتاهی آلت تناسلی نگران عدم برقراری رابطه موفق و امکان طرد شدن هستند و به همین ترتیب اعتماد به نفسشان به شدت کاهش می یابد عده ای از ترس ناتوانی در روابط جنسی می پندارند که تا پایان عمر تنها خواهند ماند و اضطراب از این تنهایی ، کلیه امور روزمره شان را تحت تاثیر قرار می دهد که بی انگیزگی تنها جزء کوچکی از این اثرات است . به جز این افراد ، برخی از مردان جوان نمی دانند که اندازه آلت تناسلی شان مناسب است یا خیر و دائم خود را با پورن استارها و بازیگران خارجی قیاس می کنند عده ای دیگر که سایز آلت تناسلی شان متوسط است ، خواستار افزایش اندازه و بهبودی فرم هستند از این باب ، جراحی زیبایی مردان طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است .

پژوهش های جهانی :

بررسی های بسیار زیادی در بین جوامع گوناگون صورت گرفته است که در پی آن اندازه و طول آلت تناسلی سایز گیری شد . طی بررسی های انجام شده مشخص شد که متوسط و میانگین طول آلت تناسلی در وضع عادی 8 سانتیمتر و در وضعیت نعوظ 12 سانتیمتر است . این اعداد میانگین در بین کلیه مردان در نژادهای گوناگون است که از لحاظ علمی ارزیابی های جانبی هم صورت پذیرفت . از دید علمی زمانی آلت تناسلی کوچک است که انحراف معیار 2 الی 2.5 سانتیمتر کمتر از طول میانگین داشته باشد. از سوی دیگر اکثر مردان به دلیل بی اطلاعی و توجه به شایعات و اخبار غیرمعتبر اطلاعات کاملی نداشته و باورشان طبق اطلاعات خود ، وضع روانی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد آسیب دیدن وضعیت روانی بر اعتماد به نفس فرد اثر منفی گذاشته و رابطه زناشویی را به شدت تخریب می کند .

جراحی-زیبایی-مردان

کیفیت رابطه جنسی :

در یک پژوهش علمی مشخص شد که 94 درصد از مردانی که از اندازه آلت تناسلی خود ناراضی هستند ، ابعادسنجی درستی نداشته و به علت باورهای غلط درباره ارتباط آلت تناسلی با رابطه جنسی درگیر مشکلات فکری و روحی شده اند . د ر صورتی که رابطه زناشویی ارتباط صد در صدی با طول آلت ندارد به این معنا که چرخه رابطه زناشویی از سوی جنس مذکر 5 مرحله مهم دارد ؛ این 5 مرحله به شرح زیرند :

مرحله برانگیختگی ، ادامه یافتن تحریک ، ارضا ، فروکش ، تحریک ناپذیری .

لازم به ذکر است که مرحله آخر یا تحریک ناپذیری وضعیتی است که مرد بلافاصله بعد از ارضا توان برقراری رابطه جنسی را از صفر نداشته و در افراد مختلف بازه زمانی تحریک ناپذیری تا شروع مجدد برانگیختگی متفاوت است در برخی اشخاص این مدت چند دقیقه در برخی چند ساعت و در برخی تا چند روز ادامه می یابد . مدت زمان تحریک ناپذیری تا برانگیختگی مجدد با سن فرد رابطه مستقیم دارد به این صورت که هر اندازه سن بالا تر برود ، این مدت زمان طولانی تر می شود . از این جهت خصوصیات جنسی زن با مرد متفاوت است .

تبلیغات پوچ :

در سال های اخیر رسانه های جمعی و شبکه های ماهواره ای به دلیل نیاز مردم تبلیغات گسترده ای در حیطه درمان های جنسی انجام داده اند و محصولات متنوع و گوناگونی را به فروش می رسانند . اکثر این تبلیغات و کالا ها جنبه سوء استفاده و اقتصادی دارد و اثربخشی خاصی برای مشتریان به همراه نمی آورند به همین دلیل است که اشخاص درگیر با این درمان های کاذب از ادامه درمان دلسرد شده و می پندارند که مشکلشان علاجی نخواهد داشت ولی باید خاطر نشان کرد که تمامی مشکلات جسمی اگر با راهکارهای تخصصی و پزشکی مورد پیگیری قرار گیرند ، راه حل مفید و قطعی یافته و درمان می شوند . یکی از راهکارهای درمانی برای کوتاهی آلت تناسلی و رفع ناهماهنگی و نازیبایی آن جراحی زیبایی مردان یا افزایش طول آلت تناسلی به شکل کاملا اصولی و تخصصی است .

افزایش-طول-آلت-تناسلی

پزشکی نوین در درمان مشکلات جنسی مردان :

امروزه دانش پزشکی در کشورمان پیشرفت به سزایی داشته است و همانگونه که ذکر شد ، تمامی بیماری های پیچیده قابل درمان می باشند . درمان های مفیدی برای رفع کوچکی یا کوتاهی آلت تناسلی وجود دارد که البته تشخیص و شناسایی بیماری به عهده پزشک متخصص است که در معاینات تکنیکی ، وجود عارضه اثبات شود تا تنها با اتکا به صحبت های بیمار اقدامات جراحی انجام نشود . پس از بررسی های اصولی دو راه حل برای درمان کوتاهی آلت تناسلی وجود دارد :

– درمان دارویی که در اکثر موارد پیش از 14 سالگی اثربخش واقع می شود . به این ترتیب که اگر پیش از اتمام سن بلوغ مشکل شناسایی شد و فرد تحت درمان دارویی قرار گرفت ، عارضه درمان می شود ولی اکثر نوجوانان از این مسئله بی خبرند و به دلیل موقعیت سنی از مطرح کردن آن شرم دارند اما چنانچه این مسئله در سنین پایین تشخیص داده شود ، بسیار اثربخش خواهد بود . به این منظور لازم است والدین محرتم فرزند خود را یاری کرده و به باروری او اهمیت دهند .

– اقدام دیگر ، جراحی است . به کمک جراحی زیبایی مردان می توان حجم و طول آلت تناسلی را بهبود بخشید و مشکلات نهان ماندگی آلت تناسلی را برطرف کرد . مشکلات گوناگونی برای آلت تناسلی مردان وجود دارد و به جز کوتاهی آلت ، نهانماندگی آن نیز مخرب و آزاردهنده است .

کجی آلت تناسلی :

در جراحی زیبایی مردان می توان کجی آلت تناسلی را نیز برطرف نمود . با شناسایی و تشخیص منشا کج شدگی آلت بهترین اقدام درمانی را اتخاذ نمود . انتخاب روش مناسب جراحی برای رفع مشکلات فرمی و ظاهری آلت تناسلی مردان به عهده جراح و پزشک است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر رادخواه