درمان زود انزالی
30 اکتبر

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

زود انزالی برخی اوقات می تواند به یکی از مشکلات عذاب آور در میان زوج ها تبدیل شود که با عدم درمان مناسب، تبدیل به یکی از دغدغه های مهم زوجین می شود. بهتر است بدانید که با مخفی کردن مسائل جنسی و عدم درمان به موقع آنها، این مشکلات به مرور زمان زندگی فرد را تحت الشعاع قرار می دهد. روابط جنسی سالم می تواند به سلامت روانی و افزایش اعتماد به نفس فرد کمک شایانی کند. در نتیجه درمان زود انزالی مورد بسیار مهمی می باشد.

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

علائم زود انزالی در مردان

برای تشخیص دقیق این عارضه ، مراجعه به پزشک ضروری است. پزشک علاوه بر پرسش هایی در رابطه با مسائل جنسی فرد، پیشینه سلامتی فرد را نیز بررسی می کند. حتی در برخی مواقع آزمون های فیزیکی از فرد گرفته می شود. برخی مواقع بیمار علاوه بر زود انزالی، دچار مشکلاتی در نعوظ نیز می باشد. در این موارد پزشک آزمایشات هورمونی را از فرد گرفته تا سطح هورمون مردانه (تستوسترون) را در بدن وی بسنجد.

ممکن است نیاز به مراجعه به متخصص اورولوژی و یا روانشناس در آینده وجود داشته باشد.

درمان زود انزالی با ورزش

درمان های شایع برای زود انزالی شامل تکنیک های رفتاری، ورزش ، استفاده از پماد بی حسی موضعی، دارودرمانی و مشاوره نزد روانشناس می باشد. در خاطر داشته باشید که درمان مناسب برای هر فرد متفاوت بوده و یا گاهی نیاز به استفاده از ترکیبی از درمان ها برای نتیجه بهتر می باشد. رفتاردرمانی همراه با دارودرمانی می تواند تاثیر موثرتری داشته باشد.

درمان زود انزالی عنوانی می باشد که امروزه بسیار سوال می شود. دکتر کیوان رادخواه دارای فلوشیپ فوق تخصصی انکوارولوژی و جراح واریکوسل می باشد و با بهره گیری از روش های نوینی به درمان و تشخیص مثانه بیش فعال می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188591523 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

درمان زود انزالی با رفتار درمانی

می توان 1 الی 2 ساعت قبل از آمیزش جنسی، با انجام خودارضایی به کنترل زود انزالی کمک کرد. همچنین می توان از سکس واژنی برای مدتی پرهیز کرده تا فشار های روانی فرد کاهش یابد. یک روش دیگر نیز به شرح زیر است:

  • رابطه جنسی را طبق معمول شروع کرده و زمانی که احساس کردید انزال نزدیک است، رابطه را متوقف کنید.
  • از شریک جنسی تان بخواهید سر انتهایی آلت را به مدت چندین ثانیه فشار دهد تا زمانی که احساس کردید دیگر اضطراری برای انزال وجود ندارد.
  • عملیات را دوباره تکرار کنید. این مراحل را در هر نوبت رابطه جنسی قبل از انزال، دو الی سه بار انجام دهید.

درمان زود انزالی عنوانی می باشد که امروزه بسیار سوال می شود . انزال زود رس به انزال غیر قابل کنترل گفته می شود که ممکن است قبل از نزدیکی و یا در مدت زمان کوتاهی بعد از رابطه جنسی ایجاد شود . انزال زود رس می تواند عواقب بسیار بدی بر فرد و البته روابط زناشویی بگذارد .در گذشته مردان از بازگو کردن مشکلات جنسی خود شرم می کردند ،خوشبختانه در حال حاضر مردان به راحتی دررابطه با مشکلات جنسی  و روش های درمان با متخصص اورولوژی مشورت می کنند .زود انزالی به انزالی گفته می شود که فرد زودتر از زمان مدنظر خود و یا زودتر از زمانی که شریک جنسی وی از رابطه لذت نبرده است اتفاق بیفتد .

انزال زودرس چیست

می توان گفت برای این عنوان زمانی مشخص گفته نشده است ،تعیین این زمان بسته به نظر و البته رضایت فرد از روابط دارد .می توان گفت در بیشتر موارد زمان انزال زود رس برای افراد قبل از لذت بردن همسر از روابط جنسی تعریف شده است .

درمان قطعی زود انزالی

در بیشتر موارد ،انزال زودرس در مردان به صورت دوره ای دیده می شود و در مدت زمان مشخصی بر طرف می گردد . اما اگر این زود انزالی ادامه داشت باید از متخصص اورولوژی کمک بگیرید .

متخصص اورولوژی ابتدا پیشنهادات و درمان ها را برای بیمار انجام می دهد و در صورت عدم پاسخ بیمار جراحی را انتخاب می کند. می توان گفت تمرینات ریلکسیشن و روش های منحرف کننده در وهله اول برای به تاخیر انداختن انزال کمک کننده هستند . تکنیک ها و رفتار هایی که در درمان انزال به مردان می تواند کمک کند از جمله استفاده از کاندوم می باشد. کاندوم سبب کاهش تحریک پذیری در افراد می گردد .

استفاده از این تکنیک ها می تواند بسیار کمک کننده باشد . در صورتی که بیمار نتوانست با استفاده از روش های بالا به نتیجه دلخواه برسد . متخصص اورولوژی دارو درمانی را آغاز می کند .

این دارو ها با جلوگیری از ارگاسم می توانند در به تاخیر انداختن انزال در مردان موثر باشند .

برخی از خدمات دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص ارولوژی

راه های ارتباطی دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص ارولوژی

شماره  تماس :88591523

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی

https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/premature-ejaculation/diagnosis-treatment/drc-20354905

درباره نویسنده

پاسخ

5 + دوازده =