درمان نعوظ در مردان
11 اکتبر

درمان نعوظ در مردان

درمان نعوظ در مردان

درمان نعوظ در مردان موردی می باشد که افرادی که دچار انواع ناتوانی های جنسی می باشند به دنبال آن هستند . اختلال نعوظ در مردان مشکلی می باشد که ممکن است در طول زندگی برای هر مردی اتفاق بی افتد گاه یک مشکل دوره ای باشد و گاه گذرا .اگر دستگاه عصبی و دستگاه عروقی که مسئول خون رسایی به آلت تناسلی می باشند در حالت طبیعی خود عمل کنند فرد نعوظ طبیعی دارد و دچار ناتوانایی جنسی و ناباروری در مردان نمی شود .

اختلال نعوظ اختلالی شایع در مردان محسوب می شود و می تواند سبب مشکلات زناشویی شود .می توان گفت 30 درصد از مردان در طول زندگی خود به این مشکل دچار می شوند .برای درمان نعوظ در مردان شناسایی و علت بروز این اختلال از اهمیت ویژه ای بر خوردار است . زیرا در صورت تشخیص اشتباه ممکن است فرد طول درمان زیادی را برای بهبودی صر ف کند و محتمل هزینه های هنگفتی شوند .

درمان-نعوظ-در-مردان

نعوظ در مردان بر دونوع می باشد .

  • نعوظ روانی

در این نوع از نعوظ فرد با دیدن و همچنین شنیدن رفتارهای محرک جنسی مغز را تحریک می کند و اعصاب از مغز این تحریکات را به الت تناسلی از طریق نخاع می رساند و در این حالت نعوظ رفلکسی در آن ها رخ می دهد . در این افراد افکار تحریک آمیز مانع از نعوظ طبیعی در آن ها می شود .

  • نعوظ جسمی

می توان گفت اختلالات جنسی هم می تواند منشا جسمی داشته باشد و هم منشا روانی . در نتیجه اورولوژیست  در مرحله ابتدایی از درمان بیمار را با بررسی های لازم در یکی از گرو ه ها قرار می دهد .

علل اختلال نعوظ جسمی

  • علل عصبی

منظور اعلل عصبی اختلالت روانشناختی در فرد نمی باشد ،بلکه منظور از آن ها بیماری های هستند که می تواند دستگاه عصبی بدن را گرفتار کند .

  • همورمونی

اختلالات هورمونی تنها می تواند 2 در صد از مردان را گرفتار کند . اگر فرد بنا بر دلایل اختلالات هورمونی دچار نعوظ شود با تجویز هورمون می توان مشکل خود را به طور کامل برطرف کند .

  • عروقی

اختلالات عروقی یکی از علل اصلی در نعوظ جسمی می یاشد .اختلالات عروقی به دو دسته شریانی و وریدی تقسیم می شوند .

برای داشتن یک نعوظ طبیعی باید تعادل بین این دو به درستی انجام شود ،به این صورت که خون به طور متناسب وارد دستگاه مربوطه شود و همزمان با این عمل ورید ها مسدود شوند .

  • اختلالات آناتومیک

بر خی از مردان آلت تناسلی کجی دارند .همین عامل می تواند در داشتن روابط جنسی خوب و سالم جلوگیری کند و سبب بروز ناتوانایی جنسی در آن ها شود .

  • مصرف برخی از داروها

یک اورولوژیست خوب در درجه اول برای درمان نعوظ در مردان تمام بیماری های و سلامت بیمار را به طور کامل بررسی می کند تا بیماری و مصرف برخی از داروها فرد را دچار نعوظ نکرده باشد .

برخی از خدمات دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص اورولوژی

راه های ارتباطی دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص اورولوژی

شماره  تماس :88591523

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی

درباره نویسنده

پاسخ

19 + نوزده =