متخصص اورولوژی در شهرک غرب
28 ژانویه

متخصص اورولوژی در شهرک غرب

متخصص اورولوژی در شهرک غرب

امروزه با توجه به شلوغی شهرها و مشکل در تردد های شهری بسیار از افراد تمایل دارند به متخصصین اطراف محدوده زندگی خود مراجعه نمایند . به همین خاطر در پی یافتن بهترین متخصص در محدوده زندگی خود هستند و  از جمله سوالات شایع در بین عموم افراد جامعه این است، بهترین متخصص اورولوژی در شهرک غرب کیست ؟، متخصص اورولوژی خوب در غرب تهران کیست؟، متخصص اورولوژی خوب چه ویژگی های دارد ؟ در ادامه به طور جامعه در این خصوص بحث خواهیم داشت با ما همراه باشید .

متخصص اورولوژی در شهرک غرب

متخصص اورولوژی در شهرک غرب

بهترین متخصص اورولوژی در شهرک غرب

امروزه با وجود شیوع زیاد بیماری های این سیستم پیچیده و نداشتن آگاهی سبب شده برخی از افراد از این موضوع سوء استفاده کنند و از این بیماری ها کابوسی ساخته تا به اهداف خود برسند . اما مراجعه به افراد غیر متخصص سبب شده تا افراد از روند درمان خود دور مانده و خطراتی را برای آن ها به همراه داشته باشد . بهتر است بدانید تمامی این مشکلات قابل درمان می باشند .

در این خصوص مراجعه به فوق متخصص اورولوژی خوب می تواند از بروز مشکلات و عوارض آن ها بکاهد . متخصص اورولوژی خوب باید تجربه و تبحر کافی در زمینه های درمانی داشته باشد تا بتواند با تشخیص به موقع خود به درمان بیماری ها بپردازد و از بروز عوارض زیاد پیشگیری نماید .

دکتر کیوان رادخواه متخصص اورولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به درمان بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد پیشگیری می نماید .

خدمات دکتر کیوان رادخواه :

 • بزرگ شدن پروستات
 • سرطان پروستات
 • واریکوسل
 • سرطان حالب
 • سنگ حالب
 • سرطان کلیه
 • عمل میکروسکوپیک واریکوسل
 • بی اختیاری ادرار
 • پروتز آلت و ناتوانی جنسی
 • عمل هیپوسپادیاس
 • اسفنکتر مصنوعی
 • جراحی پروستات با لیزر
 • جراحی های مجاری ادراری در زنان
 • درمان سنگ کلیه
 • سنگ مثانه
 • اختلال در نعوظ
 • سرطان پروستات
 • سرطان مثانه
 • ناباروری در مردان

متخصص اورولوژی

اورولوژی یکی از رشته های جراحی، تخصصی می باشد . فردی که دوره های چهار ساله این رشته را گذرانده باشد متخصص اورولوژیست نامیده می شود .

اورولوژی چیست ؟

اورولوژی به معنای جراح است و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی است در واقع بیماری های که مربوط به کلیه، حالب، مثانه و مجاری ادراری که در مردان نیز شامل: پروستات و سیستم تناسلی هم می شود، در حالی که در زنان فقط سیستم دستگاه ادراری را شامل می شود و دستگاه تناسلی جزء آن به شمار نمی آید .

اورولوژی ترمیمی مربوط به ترمیم ناحیه تناسلی به ویژه مجاری ادراری که در اثر بیماری های اکتسابی و مادرزادی و بیماری های که در اثر قطع مجرای ادراری که در اثر تصادفات و عفونت ها به وجود می آید، می شود .

بیماری های مربوط به کلیه شامل سنگ ها، تنگی های در مجاری اتصال لنگچه به حالب و تومورهای کلیه و نقص های مادرزادی که در کلیه وجود دارد و در مورد حالب و مثانه هم همین طور است . به ویژه در مورد بی اختیاری ادراری و هر بیماری که در رابطه به آقایان باشد در حیطه کاری اورولوژیست قرار می گیرد .

ضرورت مراجعه به متخصص اورولوژی

بسیاری از افراد تا زمانی که بیماری شان شدت پیدا نکرده به متخصص اورولوژی خوب در تهران مراجعه نمی کنند، اما بهتر است در صورت مشاهده  کوچک ترین علائم بیماری ها به پزشک مراجعه نماید تا در صورت تشخیص به موقع بیماری بتوان به درمان آن پرداخت .

دکتر کیوان رادخواه دارای فلوشیپ فوق تخصصی انکوارولوژی ، جراحی ترمیمی و واریکوسل می باشد و با بهره گیری از روش های نوین به درمان بیماری ها می پردازد . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188591523 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام دکتر کیوان رادخواه مراجعه نمائید.

انتخاب بهترین متخصص اورولوژی در شهرک غرب

بیمار محور بودن پزشک

یکی از مسائلی که در انتخاب یک متخصص اورولوژی خوب تاثیر بسزایی دارد، اهمیت دادن به خواسته ها و صحبت های مراجعه کنندگان و توجه کافی به نیاز های آن هاست .

تجربه و سابقه متخصص اورولوژی

 تجربه و تبحر پزشک بسیار حائز اهمیت می باشد . تجربه پزشک در موفقیت درمان بیماری ها موثر می باشد، لذا در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشید تا از بروز عوارض ناشی از عدم تخصص و نا آگاهی بکاهید .

موقعیت جغرافیایی مطب متخصص اورولوژی

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و شلوغ شدن شهرها بیشتر افراد سعی دارند تا به متخصصین در اطراف محل زندگی خود مراجعه نمایند تا از اتلاف وقت در شلوغی شهر بکاهند لذا یافتن یک متخصص اورولوژی در شهرک غرب کمی سخت است، اما با کمی پرس و جو می توان متخصص اورولوژی با تجربه و مهارت کافی را یافت . در دسترس بودن مطب پزشک یک امتیاز مثبت به شمار می آید و از جمله مسائلی است که بسیار از افراد به این نکته توجه زیادی خواهند داشت .

شایان ذکر است، مطب دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی در شهرک غرب  از لوکیشن و دسترسی خوبی برخوردار است به همین منظور سهولت رفت و آمد برای مراجعه کنندگان این پزشک آسان خواهد بود و همین موضوع سبب می شود تا در اتلاف وقت افراد مراجعه کننده بکاهد و دسترسی به مطب آسان تر  است .

نتیجه گیری

درمان بیماری ها با مراجعه به متخصص اورولوژی خوب میسر می باشد تنها نکته قابل توجه این است که با حضور به موقع به متخصص می توانید از بروز عوارض پیشگیری نماید و در صورتی که برخی از این بیماری ها نیاز به جراحی داشته باشند جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا متخصص اورولوژی با تیم جراحی خود اقدام به جراحی می نمایند و از بروز ایجاد عوارض پیشگیری می نمایند .

برای کسب اطلاعات بیشتر به اورولوژیست خوب در تهران مراجعه نمایید .

درباره نویسنده

پاسخ

16 − 12 =