نشانه های زود انزالی در مردان
04 فوریه

نشانه های زود انزالی در مردان

نشانه های زود انزالی در مردان

انزال زودرس رایج ترین اختلال جنسی در مردان پایین تر از سن 40 سال می باشد و یک بیماری روانی بدون دلیل ارگانیک شناخته شده است . در بیشتر مواقع انزال زودرس تنها بر یک دلیل به وجود نمی آید. در تجربه جنسی با بالا رفتن سن مردان معمولا متوجه می شوند که چگونه ارگاسم جنسی خود را به تاخیر بیندازند . انزال زودرس امکان دارد با یک شریک جدید تنها در شرایط خاص جنسی و یا اگر مدت زیادی از آخرین انزال گذشته باشد اتفاق بیفتد . دلایل روانی مثل اضطراب ، احساس گناه یا افسردگی می تواند موجب انزال زودرس شود در بعضی از موارد انزال زودرس امکان دارد با یک دلیل پزشکی مثل اختلالات هورمونی ، آسیب یا عوارض جانبی بعضی از داروها ارتباط باشد .

نشانه های زود انزالی در مردان

نشانه های زود انزالی در مردان

معنای انزال زودرس

انزال زودرس ، انزالی است که که به هیچ عنوان کنترل نشده است که پیش از مدت کوتاهی بعد از نفوذ جنسی با تحریک جنسی حداقل و پیش از اینکه حتی فرد بخواهد اتفاق می افتد  امکان دارد بدین منظور فرد رضایتی از رابطه جنسی خود را تجربه نکند یکی از رایج ترین انواع انزال زودرس مشکلات عملکرد جنسی مرد می باشد .

علائم زود انزالی

انزال زودرس تا اخر عمر فرد را گریبان گیر می کند و یا برخی از افراد فقط در برهه کوتاهی از زندگی خود به زود انزالی دچار می شوند .

علائم ذیل نشان دهنده انزال زودرس می باشند

  • اختلالات روانی
  • اضطراب عمیق در رابطه با رابطه جنسی
  • سابقه مشکلات روانی در گذشته
  • تجربه رابطه جنسی زود هنگام
  • داشتن روابط خانوادگی در دوران کودکی و نوجوانی

زود انزالی را چگونه می توان تشخیص داد

در مردانی که به انزال زودرس مبتلا هستند که هیچگونه مشکلات پزشکی دیگری را دارا نمی باشند ، هیچگونه تست مشخصی برای این مشکل وجود ندارد . چک کردن سطح تستوسترون سرم و پرولاکتین بیمار امکان دارد کافی باشد اگر انزال زودرس وجود داشته باشد مشکلاتی با ناتوانی جنسی ظاهر می شود . شرایط دیگری باید در تشخیص انزال زودرس در نظر گرفته شود که به شرح ذیل می باشد .

اگر افسردگی و یا دلایل دیگری وجود داشته باشد مطالعات آزمایشگاهی منحصر به فردی برای این مسائل وجود دارد که بسیار مناسب می باشد

  • تاخیر در ارگاسم جنسی حاد در شریک زندگی
  • عوارض ناشی از یک داروی روان گردان
  • اختلال نعوذ

برخی از خدمات دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص ارولوژی

راه های ارتباطی دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص ارولوژی

شماره  تماس :88591523

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی

 

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده + چهارده =