پروتز آلت
18 نوامبر

پروتز آلت

پروتز آلت

پروتز آلت ،یک وسیله پزشکی است که در طی عمل جراحی در داخل corpora cavernosa از آلت تناسلی قرار داده می شود .این دستگاه کاربرد فراوانی  برای مردانی که دچار  ناتوانی جنسی مقاوم ویا اختلال نعوظ ،که منجر به شرایط  سخت جنسی شده است کاربرد وسیع دارد .

دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی در انجام پروتز آلت تجریبات به خصوصی دارد و مهارت های ویژه ای در مبحث ناتوانی جنسی آقایان و پروتز آلت دارد . دکتر رادخواه از طریق به روزترین روش ها پروتز آلت را انجام می دهد . جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های 88591523- 021 تماس حاصل فرمائید .

برای اینکه افراد از نتیجه جراحی خود رضایت بیشتری داشته باشند ،دکتر کیوان راده خواه فوق تخصص اورولوژی  قبل از اقدام به جراحی ،در رابطه با نتایج جراحی و همچنین میزان افزایش طول آلت تناسلی با بیماران خود صحبت می کند .

دلایل استفاده از پروتز آلت

پروتز آلت تناسلی یکی از گزینه های درمانی برای افرادی است که قادر به دستیابی یا حفظ نعوظ کافی برای مقاربت جنسی یا نفوذ جنسی نیستند. استفاده اولیه آن برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ از شرایط عروقی (بیماری های قلبی عروقی، فشار خون بالا، دیابت)، آنومالی های مادرزادی، یاتروژنیک، آلت تناسلی تصادفی یا ترومای لگنی و بیماری Peyronie است. پروتز آلت تناسلی به طور معمول زمانی که درمان های تهاجمی مانند داروهای خوراکی (مهار کننده های PDE5: ویاگرا، لویترا، سیالیس)، تزریق آلت تناسلی یا دستگاه های نصب مجدد خلاء ناموفق بوده اند ،به کار گرفته می شود .

پروتز-آلت

مزایای پروتز آلت

  • نعوظ می تواند تا زمانی که ضروری است، یا تا زمانی که مورد نیاز است انجام شود
  •  رفاه روانشناختی و عاطفی در برخی از مردان تحت عمل جراحی  پروتز آلت افزایش می یابد.
  • دوران بهبودی بسیار کوتاه  می باشد .
  • بهبود روابط زناشویی

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان

امروزه دغدغه بسیاری از مردان اندازه تناسلی آن ها می باشد که آیا طبیعی می باشد یا خیر . و این مسئله ای مشکل ساز برای مردان جامعه شده است.امروزه روش های بسیاری جهت افزایش آلت تناسلی مردان وجود دارد .

و این مشکلات روحی و روانی بسیاری را برای مردان به وجود می آورد  و برخی خانم ها از مردان خود شکایت دارند و این مسئله ای نگران کننده می باشد که می تواند منجر به مشکلات زناشویی افراد شود .  اگر مردی در حالت نعوذ اندازه آلت وی به اندازه 9 سانتیمتر باشد کافی است و اگر بچه ای پس از به دنیا آمدن دارای طول آلت تناسلی کمی باشد می توان با مراجعه به متخصص اورولوژی و با روش های گوناگون آن را درمان کرد . هر نوزادی که به دنیا می آید و داری آلت تناسلی به طول کمتر از 2.5 سانتی متر باشد باید گفت که این نوزاد به اختلال آلت تناسلی دچار می باشد .

انواع پروتز آلت

پروتز آلت در دو نوع استفاده می شود که نوع اول پروتزهای منعطف شده می باشد و نوع دوم پروتزهای قابل باد کردن. پروتزهایی که توانایی باد کردن را دارند می توانند بهتر و طبیعی تر نعوذ پیدا کنند . به صورت کل پروتز آلت یک روشی است که بسیار تاثیر گذار می باشد و برای کسانی مناسب می باشد که با دارو و روش های دیگر درمان نشده اند .

دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی طبق بیانه ای اعلام کرد که پروتز آلت در همه رده سنی انجام می شود اما بیمار می بایستی قادر به این باشد که از آن استفاده کند . به عنوان مثال شخصی که در رده سنی بزرگسال باشد امکان دارد بعد از قرار دادن پروتز آلت از جهت استفاده عملی و یا قدرت جسمانی کافی نداشته باشد . قابل به ذکر است اگرچه فردی از جهت انزال مشکلات و اختلالاتی نداشته باشد جهت بچه دار شدن به هیچ مشکلی بر نمی خورد .

انتخاب یک جراح با تجربه برای پروتز آلت یک امر مهم و اساسی می باشد که باید به آن توجه داشته باشید در واقع مهمترین قدم در روند جراحی پروتز آلت ، پیدا کردن جراح با تجربه است که شما می توانید به آن اعتماد کنید. ،بیمارانی که بعد از پروتز آلت کاهش اندازه آلت تناسلی خود را گزارش کرده اند بی شک جراح آن ها  در این زمینه تجربه ای نداشته است . دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی در رابطه با پروتزآلت تکنیک هایی را ارائه می دهد ،که انتظارات واقعی و نتایج مطلوب را برای بیماران فراهم می کنند.لازم به ذکر است که برای داشتن نتیجه مطلوب از جراحی مراقبت های بعد از عمل یک امر مهم می باشد .

برخی از خدمات دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص ارولوژی

راه های ارتباطی دکتر کیوان راد خواه فوق تخصص ارولوژی

شماره  تماس :88591523

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر کیوان رادخواه فوق تخصص اورولوژی

درباره نویسنده

پاسخ

20 − هفت =